O Firmie

GrupaWWGovTech stanowi zorganizowaną część firmy GrupaWW, która istnieje na rynku od 2012 roku. Ze względu na chęć rozwoju oraz stabilną pozycję wynikającą z rzetelnego i solidnego wykonywania usług, wyodrębniliśmy nowy podmiot do realizacji projektów z zakresu dostępności. Naszym celem jest jak najbardziej efektywne wykorzystanie potencjałów, jakimi dysponujemy. Oferujemy usługi związane z zastosowaniem nowych technologii oraz narzędzi IT, które usprawniają pracę administracji publicznych oraz samorządowych.

Naszą misją jest przygotowywanie instytucji do automatyzacji szeroko pojętych procesów, które obecnie zachodzą na całym świecie. Wciąż rozwijająca się cyfryzacja to szansa dla administracji na wykorzystywanie tańszych, korzystniejszych oraz łatwiejszych w dostępie rozwiązań. Jesteśmy tutaj po to, aby wspomagać i prowadzić jednostki publiczne przez wszystkie etapy wdrażania kolejnych działań. Dostosowujemy się do ich indywidulanych potrzeb.

Posiadamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają bogate doświadczenie z zakresu IT, przeprowadzania audytów dostępności oraz szkoleń merytorycznych. Zapraszamy do owocnej współpracy!